Подарунок від Каті Чілі.


фото: Мирослав Трофимук

Для початку, варто сказати, що це інтерв’ю було зроблене ще в далекому 2008 році, проте, публікується воно тільки зараз…

Напередодні 8 березня мої друзі запропонували піти на концерт Каті Чілі.

Концерт відбувався у „Хмільному домі Роберта Домса”, що на вул. Клепарівській 18. Хоч я й очікував, що концерт буде витриманий у стилі її попереднього альбому „Я молодая”, та те, що я почув вразило мене ще більше. Я б охарактеризував його, як джазово-експериментальний. На привеликий мій подив людей прийшло не надто багато, але можливо це і краще, адже зібралися, мабуть, найбільші шанувальники творчості співачки. Неодноразово із залу були чутні вигуки : „Катю, ти молодець”, і лунали гучні оплески.

Як сказала сама Катя: „Вам дуже повезло. Ви отримали Parker за ціною кулькової ручки.” І це безперечно правда, адже ціна квитка була не високою, беручи до уваги талант та популярність співачки.

Я вирішив розпитати Катю про враження від Львова та про її плани на майбутнє.

Але мені прийшлося добряче зачекати, поки всі охочі врешті отримали автографи, змогли поговорити, та сфотографуватися із нею.Врешті Катя дала автограф і мені і любязно погодилася на інтерв’ю…

Часто буваєш у Львові?

-Ні, я буваю у Львові не на стільки часто, як би хотіла, і тим більше з виступами. Частіше я буваю тут, коли подорожую з друзями, і відпочиваю, бо Львів дуже гарне місто.(усміхається). Мені би хотілося, щоб мене частіше запрошували виступати. Розумієш, те, що було сьогодні це був подарунок, і можливість показати те, чим ми займаємося зараз. Занадто багато зараз втюхують середньостатистичного, що й блимає постійно на екранах… Але знов таки, я зараз просто співаю, просто отримую задоволення від виступів.

З чим асоціюється в тебе Львів?

-Ну, в мене досить банальна асоціація, ти вже вибач, асоціюється, із двориками, цукернями, кавярнями, з сонячною осінню, коли на деревах жовте листя…з затишком…дуже подобаються скульптури на будинках…

Є якісь певні місця, куди тебе тягне у Львові?

-Вулички…всі ваші вулички…(усміхається)

Чому ти вибрала Львів для свого концерту?

-Я не вибирала, мене запросили і я погодилася; спершу навіть не запитувала, в який клуб. Я просто погодилася, і сказала своїм хлопцям, вони просто дуже часто тут виступають.

Яке у тебе враження від львівської публіки?

-Знаєш, я навіть не хвилювалася, просто вийшла запропонувати…запропонувати, те що в мене лежить в кишені. Мені не було страшно, я просто хотіла зробити подарунок, і мені здається мій подарунок прийняли…наш подарунок, бо як я вже казала, я приїхала разом із музикантами, якими я захоплююся. Деякі моменти були дуже вдалими, божественно-прекрасними, дещо, через специфіку приміщення, нам не вдалося до кінця відчути, але я вважаю, що загалом подарунок, який ми вам приготували був почутий.

Ну було ясно, що це за подарунок, зрештою…(сміється)

В порявнянні із закордонною публікою, хто краще сприймає твою музику?

-Я не роблю такої диференціації. Взагалі.

А чому ти вибрала акустичне звучання для цього концерту, адже попередній альбом був електронним…?

-Мій наступний альбом буде саме акустичним, ми сьогодні співали пісні з першого альбому, другого – невиданого і третього, що був електронним. Ми співали і нові пісні, але адаптували звук всіх пісень, що мені більшою, чи меншою мірою набільше подобаються. Це нове відчуття нового альбому.

Такий перехід до електронного звучання, і тепер повернення назад? Чому?

-Тамте мені подобалося тоді, а зараз мені подобається це. Знаєш, все дуже просто, не потрібно нічого ускладнювати.

Тобто, на майбутнє електроніки не заповідається?

Я не знаю, що буде післязавтра, але той альбом, який ми плануємо зробити протягом двох місяців, буде саме акустичним. Звук фортепіано, дві перкусії, контрабас. В деяких піснях замість фортепіано домінуватиме баян. Я попросила свого сусіда і він зіграв надзвичайно чудово.(усміхається)

Що ти плануєш на майбутнє?

-Музика – це універсальна мова; вона або спрацьовує, або ні.

Катя Чилі – лавреат конкурсу „Червона рута”

Інтервю: Мирослав Трофимук

 


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers