Дві лекції про сучасну архітектуру у Варшаві.

В Музеї сучасного мистецтва у Варшаві відбулася зустріч під назвою “Na przykład. Nowy dom polski”. В рамках зустрічі відбулося відкриття проектів молодих архітекторів, які показували сучасне обличчя архітектури особняків, фантазували, як би мав виглядати сучасний будинок в новочасній Польщі. Та виставка об’єднала 9 проектів, окрім “портретів” будинків кожен відвідувач мав змогу придбати каталог із детальним описом кожного проекту.

“Ми презентуємо реалізацію, яка є хорошим пре-текстом до розмови про функціональну архітектуру, про архітектуру мудру і відповідну до потреб. Розмови не лише в середовищі спеціалістів і знавців архітектури. Ті проекти, які є відібрані – то наймудріші серед гарних – нова якість в польській архітектурі особняків. Ці проекти, можливо, будуть дороговказом для майбутніх зодчих. На приклад.” – говориться на сторінці проекту.

Ще більше інформації про цю виставку можна отримати і на сторінці Музею.

Окрім виставки на зустрічі відбулися дві лекції: про “Дів м Польщі” говорила Пані Дорота Лесьняк-Рихляк, а про власні будинки архітекторів і про те, які проекти видумують вони для себе розповів Лукаш Войцєховскі. Пуп Землі чекав на файли презентацій від лекторів, але, на жаль, так ми їх і не отримали, тому викладаємо лише подкаст лекцій.

NA PRZYKŁAD. NOWY DOM POLSKI from Centrum Architektury on Vimeo.

Маємо надію, що ці лекції і проекти з виставки будуть також поштовхом до переосмислення вітчизняними архітекторамии образу українських будинків.


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers