Vivienne Mort – «Готика» з присмаком інді

Текст: Христина Чопко

3 жовтня. Львівський драматичний театр імені Лесі Українки. Здається, що цей старенький театр не зовсім те місце для проведення концерту. Думка змінюється, коли на сцену виходить боса вокаліста Дана. При тьмяному освітленні вона схожа на примару. А ударник, клавішник і гітарист в білих масках тільки доповнюють загальне враження.

Коли тобі кажуть про “готичне”, то перше ж враження – буде щось похмуре, з нотами відчаю і занепаду. Але «Готика» виявилась зовсім не такою. В кожній пісні відчувається душа і тепло. Це така собі соціальна готика, яка близька кожному з нас. Пісні з нової платівки органічно об’єднуються в монументальний музичний готичний собор. І виявилось, що альбом не на стільки похмурий, як здавалось на перший погляд.

_DSC_0821_1

Vivienne mort – «Готика» з присмаком інді

Гурт потішив слухачів не лише презентацією нової платівки, а й виконав відомі для слухачів пісні. Коли вокалістка сказала, що зараз буде не Готика, то здалось, що музиканти перевтілилися – вони скинули свої маски і ввімкнулось світло. Потішив Vivienne Mort і народними піснями в авторських обробках. Кожну пісню ілюстрували невеличкі ролики або ж фотографії – такі невеличкі підказки для музикантів і глядачів в цій музичній подорожі. Особливою атмосферу концерту додавали ароматичні палички, запалені де-не-де по залу.

Презентація нової платівки закінчилась в дуже “теплій” атмосфері, що було неочікувано для «Готики». Під час останньої пісні «Сліди маленьких рук» вокалістку зі стелі театру обсипали пелюстками троянд…

Під час виконання кожної пісні Vivienne Mort віддавались їм так, ніби, окрім цієї пісні, для них більше нічого не існувало. Мабуть, така щирість і відвертість найбільше зачепили, змусили прожити кожну з пісень, наче маленьке життя. Маємо надію, що усі наступні презентації нового альбому, в інших містах Супроводжувалися такою ж теплою, ліричною атмосферою, і залишили сліди не тільки в пам’яті, але й в душі.


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers