Як правильно писати до “Вікіпедії”

Чи то недавно, чи то давно відбулася в Книгарні “Є” цікава подія, актуальність якої, з часом, лише зростає. Зветься подія – “Віківишкіл”. Зал книгарні Є був заповнений людьми, як, в принципі, завжди, проте, мені здається, що на подію прийшли не всі, кому цікава тема “Вікіпедії”. На щастя, маємо запис з події і його можна прослухати, а навіть завантажити собі на комп’ютер і використовувати згідно з власними переконаннями але в межах ліцензії  Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.

_DSC_6581_1_1

Віківишкіл в Книгарні “Є”

_DSC_6597_1_1

Віківишкіл в Книгарні “Є”

_DSC_6594_1_1

Віківишкіл в Книгарні “Є”

На перший погляд звична “нішова” подія, для “втаємничених”, насправді охоплює ширші аспекти нинішнього життя. Вікіпедією користується переважна більшість українців, проте дописують туди не всі. Як це правильно зробити Ви взнаєте з подкасту. Також в розмові виникають дискусії на тему авторського права, вільної ліцензії, а це вже питання набагато ширші, аніж дописи до Вікіпедії. Не секрет, що перш ніж йти в Європу українцям потрібно навчитися найелементарнішого – вказувати авторство тих чи інших матеріалів і використовувати їх згідно з законом.

_DSC_6588_1_1

Віківишкіл в Книгарні “Є”

_DSC_6609_1_1

Віківишкіл в Книгарні “Є”

_DSC_6616_1_1

Віківишкіл в Книгарні “Є”

Цей подкаст – не машина часу і на магічно паличка – він, не перетворить “інформаційних неандертальців” в повноправних членів інформаційного суспільства, проте в ньому є база необхідних знань – це вихідна точка інформаційної еволюції.

Прослухати чи завантажити подкаст можна перейшовши за посиланням.

Проте, це моя суб’єктивна думка, а як Ви вважаєте, чи все гаразд в Україні з інформаційною культурою?


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers