Інтернет-вишиванка від Богдана Гдаля

Інтернет і веб-сайти сьогодні не новина. Нікого не здивуєш цікавими рухомими інтерфейсами. Дизайнери і замовники розриваються між незліченною кількістю готових плагінів і шаблонів. Всі давно забули, як виглядали перші Інтернет-сторінки і більшість людей бридяться, якщо на сторінці немає слайд-шоу, або гарних ефектів.

Проте, чи все вже зроблено і чи справді потрібно перестати шукати і погодитися на готові рішення? А найголовніше питання, що в сфері веб-дизайну може запропонувати українець?

telizhenky-screen

фото з сайту bohdan.com.ua/

Богдан Гдаль – один з ти, хто запропонував цікаве вирішення для веб-дизайну в Україні. Потрібно було зробити дизайн для творчої майстерні Оксани Теліженко. Автор довго виношував ідею для дизайну, аж поки, як це й буває найчастіше в митців, ідея не прийшла раптово…перед сном – “Сайт має бути вишитим!”. Оксана Теліженко вишила кілька полотен, які пізніше відсканували і перетворили у фони для Інтернет сторінки. Деякі з елементів сторінки автор зробив рухомими.

DSC_1640

фото з сайту bohdan.com.ua/

Думаю, такий дизайн має право називатися “Українським”. Дизайн на стику народних мотивів і сучасних технологій, чому б і ні. Це гарна альтернатива тзв. “шароварщині” і “псевдонародному кічу”, які підміняють і дискваліфікують саме означення “український”.

Детальніше про проект за посиланням.


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers