Світлини з Facebook чи Instagram у форматі фото-книги лише за 11$

Світ довкола нас стрімко змінюється. Ще недавно ми стояли в чергах фото-салонів, забираючи роздруковані фото, які пізніше вкладали до спеціальних альбомів, аж раптово фотографій стало так багато, що роздруковувати їх не було сенсу і в обіг пішли компакт-диски із фотографіями. Ще кілька років і фото доступні в мережі – вони наче завжди з тобою, але з іншого боку так далеко – десь на відстані тисяч кілометрів, в підвалах на серверах…Як інколи хочеться потримати роздруковані фото в руках. Хіба ж ні?

mini

Надзвичайно цікавий проект втілили в форматі веб-аплікації дизайнери з QUBSTUDIO. Це онлайн-аплікація, за допомогою якої можна сформувати всі ваші фото з Facebook чи Instagram в гарненьку фото-книгу. Називається це чудо – Minibookю Розмір книги 160х160 сантиметрів. За допомогою зручного сервісу можна оформити найголовніші фото у альбоми і поставити собі на поличку, або подарувати таку підбірку найближчим. Чому б ні, дуже класний подарунок, правда ж?

Детальніше про проект за посиланням.

 


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers