Творча майстерня “Аґрафка”

Яке з українських видавництв може похвалитися концептуальним дизайном книги, чи ілюстрацій до видання? Скільки дизайнерів вдумливо підходить до роботи з певною книгою? Майстерня “Аґрафка” робить все це і ще більше. Ось уривок з недавньої презентації видань “Видавництва Старого Лева”, до яких “Аґрафка” робила дизайн, ось, як вони розуміють свою роботу:

Майстерня заснована подружжям Андрієм Лесівим та Романою Романишин. Обидвоє закінчили львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва імені І. Труша та Львівську національну академію мистецтв. В дизайні, вони тримаються на безпечній відстані від звичних технічних засобів, комп’ютера і графічного софту, а роблять акцент на фізичних об’єктах, та на властивостях матеріалів. Будують змістовний діалог між концепцією книги і зображальними засобами. Гарно це видно в їхній роботі з книгою поезій Віслави Шимборської “Може, це все”, в дизайні якої, вони бавляться з дитячою грою “камінь-ножиці-папір”.

szymbosz6

Фото з сайту agrafkastudio.com

Роботи студії “Аґрафка” – це  символи і знаки наближені до поняття “векторної графіки”. Дійшовши до суті і створивши концепт, вони забирають все зайве і залишають векторизовані “іконки”. Елементи дизайну близькі і зрозумілі, як давні наскельні малюнки – петрогліфи, давньогрецький чорнофігурний вазопис, чи українські писанки. Про “Аґрафку” треба розповідати дуже довго і дуже багато, тому я зроблю інакше – помовчу і дам можливість подумати Вам. Сторінка студії за посиланням.

946374_10151371456641426_882984608_n

Фото з сайту agrafkastudio.com


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers