​У Львові відбудеться стратегічна сесія «Культура 2025. Платформа стратегічних ініціатив»

Завтра, 13 листопада у Львові відбудеться стратегічна сесія обговорення культурних ініціатив від платформи для змін «Культура 2025. Платформа стратегічних ініціатив».

Під час заходу діячі культури ознайомляться із проектом «Культура 2025» та обговорять нову стратегію змін у культурному просторі країни у 2015- 2025 рр.

Учасники сесії будуть умовно поділені на групи відповідно до сфери їх культурної діяльності. Обговорення проблематики кожної із галузей культури відбуватиметься, як у групах, так і між ними.

Важливою подією програми стане лекція українського філософа та публіциста Володимира Єрмоленка на тему: «Культура – ключ до порозуміння і розвитку суспільства».

Модеруватимуть захід Ілона Демченко, Микола Скиба, Катерина Ботанова, Юрій Рибачук та ін.

Наприкінці заходу відбудеться презентація результатів роботи у групах.

Стратегічна сесія відбудеться у Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. Івана Франка за адресою вул. Драгоманова, 5.

Початок о 9.30.

Проект «Культура 2025. Довгострокова національна культурна стратегія» ініційований робочою групою при Міністерстві культури України. Місцеві партнери проекту – Львівська міська рада та ГО «Форум видавців».

Прес-служба
+38063 436 59 64, Тереза Лащук

Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers