«REMEMBER THE NAME»

Текст і фото: Микита Семигін

1-2 листопада у Харкові відбувся фестиваль з Electro dance «Remember The Name». Чому саме така назва? Організатори пояснюють це таким чином: переможець  назавжди записує своє ім’я до історії фестивалю. Пізніше планується відібрати вісімку кращих, а після цього визначити найсильнішого танцюриста.

В перший день фестивалю пройшли майстер класи від топових електроденсерів України, на яких кожен отримав унікальний досвід для подальшого розвитку, а вже наступного дня відбулася найголовніша частина події – “батли”.

Показати свій рівень приїхали танцюристи зі всієї країни: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ тощо. Не зважаючи на бажання стати переможцем, кожен із учасників пропогував мир, любов та повагу і все це створювало неперевершену атмосферу сімейної єдності.

dwpLv56C3qg

Учасники фестивалю «Remember The Name»

Батли складалися з двох номінацій: Electrodance та Allstyles. Перші відбулися за звичайною системою один на один, де отримала перемогу  Владислава aka Villdy з міста Калуш, яка вразила усіх своєю майстерністю та підготовкою. У ході складного фіналу вона, буквально, “вирвала” перше місце з рук інших, що стало несподіванкою, тому що це унікальний випадок: коли єдина дівчинка стає переможцем у таких масштабних змаганнях. Саме вона поїде представляти Україну на світовому чемпіонаті з Електро «MoveandProve».

Дав усім «прикурити» в Allstyles Максим aka Sherlock, коли за два підходи він розібрався з чергою супротивників, не давши жодного шансу на помсту. Битва відбувалась за системою «7 To Smoke».

Це був значний поштовх для розвитку культури Electrodance в Україні. Загалом, фестиваль «Remember The Name» сприяє розвитку цього танцювального напряму. Будемо і надалі слідкувати за подальшою долею українського Electrocommunity.


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers