Музика Light Dreams викликає бажання поринути в світ космічних мрій

Текст: Вероніка Селентій

Фото: Анастасія Погиба

Коли ми прийшли, в Painthouse Art Space вже почали збиратися шанувальники одного з основних в Україні колективів, що грають в стилі Downtempo. Виявляється, в районі Львівської площі існує студія, де в невимушеній обстановці можна проводити квартирники, репетиції та такі невеличкі домашні концерти, де і знайомляться з молодими новаторами. Атмосферний дизайн змушує звернути на себе увагу та зрозуміти, що креативність та незвичайність тут на кожному кроці, і нудно точно не буде.

_1

Музика Light Dreams викликає бажання поринути в світ космічних мрій

Гурт Light Dreams– це певний експериментальний симбіоз електронної музики, перкусії та цілого асортименту дудок та сопілок (від українських до вірменських та індійських). Олександр, Максим та Віталій грають разом вже з 2012 року, встигнувши побувати з концертами в багатьох місцях як столиці, так і України. Їх виступ саме в Painthouse Art Space був схожий на домашні посиденьки в колі друзів, коли ти не думаєш ні про що інше, ніж про релакс та космічні мелодії, які створюють хлопці.

_10

Музика Light Dreams викликає бажання поринути в світ космічних мрій

Коли тільки починаєш слухати, здається, що зливається занадто багато різножанрових мелодій, від чого вся музика стає, наче, великим водоcпадом, де все гуде та переливається. Потім ти потроху звикаєш і починаєш окремо виловлювати чи то бас, дарбуку, чи то ніжні прояви сопілки. А далі все залежить від тебе, – можна гратись зі своєю увагою і спробувати простежити ту лінію, яка тобі найбільше подобається, або намагатись почути весь спектр інструментів разом і окремо. Одним словом, можна так само експериментувати з музикою, як і самі учасники гурту.

Цікаво та приємно те, що музика автентична та в ній можна почути нотки «всього потроху». Барабани розповідають про далекий Схід, сопілки про чарівність та містичність українських Карпат, а електронне звучання нагадує про сучасну швидкоплинність життя. Під таку музику найкраще закривати очі і мріяти про далекі та невідомі світи. А ще можна  займатись йогою, релаксувати, пити чай, але і драйвувати, своєрідно теж можна.

Висновок: Light Dreams набагато краще слухати вживу, коли ти бачиш, як створюється музика, і як отримують кайф ті, хто її створює.


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers