Скрябін святкував “чвертку” в колі найближчих…

Текст і фото: Тетяна Люта

Зал заповнений вщент. Це не тільки молодь, тут і люди старшого покоління, і зовсім маленькі фанати, які, сівши батькам на шиї, намагаються побачити того, заради кого прийшли сюди. А прийшли вони не заради самого концерту, а для того, щоб отримати той драйв, той заряд емоцій та позитиву, який приносять пісні, легендарні пісні, пісні гурту Скрябін.

25 років – це не маленька дата, щоб протриматися на сцені такий великий проміжок часу потрібен величезний талант. Адже більшість гуртів, спіймавши долю слави, перестають плідно працювати та випускають у світ «конвеєрні» пісні. Але це не про Скрябіна. Адже люди, які прийшли, а це понад 3000 осіб, знають, що він “бере” їх своєю різноманітністю та щирими емоціями у текстах пісень.

Початок затягнувся, люди “на позитиві” чекають виходу на сцену свого кумира. Дружня атмосфера, усі розпивають гарячі напої, адже всередині, довго простоявши, можна добряче замерзнути. Але це не надовго. Адже вже через декілька хвилин  зал спалахнув світлом, люди почали аплодувати, а на сцену вийшов такий довгожданий Скрябін. І тут почалося…

Перша пісня. Лірична композиція «Мовчати», яку Скрябін в оригіналі виконував із відомої українською співачкою Іриною Білик. Почуття переходять за край. Усі оточуючі знають слова від першого до останнього рядка. Це дуже приємно дивує, адже засвідчує, що зібралися у залі не просто перехожі, а справжні фанати. Як сказав Кузьма: «У Львові кожен концерт як екзамен». Можна сказати, що для нього це не просто вийти на сцену та проспівати ряд пісень, а справжнісінький екзамен на готовність подарувати частинку своєї душі відданим фанам, які 25 років підтримували гурт у скрутні хвилини.

__DSC_1183

На цій приємній ноті лірика завершується і починається справжній драйв. Люди сприйняли енергетику, перехопили, чи то пак вловили, настрій виконавців і підтримують їх не шкодуючи себе. А Скрябін тим часом на сцені влаштовує несподіванку для двох молодих закоханих, які днями повинні одружитися. Викликав на сцену, привітав, потім заспівав пісню. Нехай маленький сюрприз, але від великої людини. Зал аплодує, підривається свистом та криками «Гірко!»

А тим часом концерт продовжується. В залі лунають пісні різної давнини: можна почути і «Train», і «Танець пінгвіна», і «Спи собі сама», і «Маршрутка»… Багато спогадів нахлинули на людей під час концерту. Видно як одні із них пустили щиру сльозу, іншу розпливлися у посмішці, старші люди із ностальгією згадують молодість, а маленькі дітки ще будуть згадувати той день через декілька років із величезним запалом.

Найбільше публіка сприйняла пісню «Мам». Адже саме перед нею Кузьма сказав чудові слова, які не можливо не процитувати: «Нині мій екзамен стає важчим від того, що в залі є мама моєї сестри, є мамця моїх двох братів, і найсерйозніший аспект того екзамену, що є тут і тато, і мама. Я так собі думаю, що є й чиїсь мамці так само, а хтось навіть ще тримає свого маленького фана в себе на плечах, тримає татка і гладить його. Гладь братику, щоб той татко постійно чув твою руку. Бо він чує. Коли б не було б їх, не було би і нас. Літали б у космосі якимись піщинками. А так весь світ наш…» Тоді у залі запанувала тиша. Вона була пронизана справжніми емоціями, які не можна описати словами та красивими фразами.

__DSC_1348

В загальному концерт пройшов на славу. Глядачі залишилися задоволеними, Кузьма вийшов зі сцени мокрим, немов щойно з-під дощу, організатори, переживши напружений день, нарешті зможуть відпочити. Скрябіна викликали на біс аж двічі, і двічі вони виходили до своїх шанувальників із давно знайомими піснями. Але кульмінацією всього концерту був гімн, який гурт разом зі всіма людьми у залі виконали під кінець. У той момент у повітрі витав патріотизм та любов до Батьківщини, гордість за країну та хлопців, які захищають її честь та гідність. Кузьма, у якого майже немає вільного часу, теж намагається зробити щось корисне для України та її захисників: «У госпіталі їх миють раз на місяць, тому доводилося забирати хлопців до себе додому, щоб вони нормально прийняли душ та відпочили».

P.S.Розчаруванням для фанатів стало те, що одразу після закінчення концерту Кузьма пішов у гримерну та довгий час не виходив. Потім організатори намагалися переконати людей у тому, що він вже не вийде. Шанувальники розійшлися без автографів. Але ті, хто наполегливо залишився чекати, зуміли не лише потиснути Кузьмі руку, а перекинутися із ними декількома словами.


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers