Портрет британця-українофіла в новому сервісі від YouGov

Міжнародна маркетингова компанія YouGov, заснована в Лондоні в 2000 році, в понеділок опублікувала на своєму сайті новий сервіс. Ввівши,в пошуковому вікні Інтернет-сторінки, потрібну назву, можна переглянути статистичні дані по брендах, особах чи інших ключових словах. Сайт опрацьовує зібрану роками через онлайн-опитування інформацію і показує усереднений портрет осіб, які цікавляться вибраними позиціями. Попри відомі всім бренди, можна тут промоніторити і зацікевлення країнами. Ану, перевіримо, хто цікавиться Україної. Вводимо в полі “Ukraine” і чекаємо, до речі, під Україною одразу вибиває книгу британської письменниці українського походження Марини Левицької “Коротка історія тракторів по-українськи“.

Безымянный

Отож, Україною цікавляться переважно чоловіки віком від 18 до 24 років, котрі проживають в Шотландії, Уелсі, Лондон на третьому місці. Фани України цікавляться політикою та міжнародними новинами, але також всебічно розвинуті – серед хобі бачимо шахи, гру на музичних інструментах, письменницьку діяльність, фотографію, малювання і відвідини музеїв. Якщо машина – то тільки Mercedes Benz, на другому і третьому місці Fiat та Seat. На закупи їздять до супермаркетів Aldi, а свої фінанси, які переважають 1000 фунтів на місяць, зберігають в банках HSBC. В трійці улюблених фільмів – Суддя Дред, Тор та Ілюзіоніст. В плеєрах наших українофілів грає Нік Кейв, або AC/DC. Топ мобільних додатків – iBooks, Google Translate i Shazam, але й Angry Birds не відстають. В Інтернеті наші британські українці пепребувають в середньому 50 годин на день, а телевізор дивляться менше, ніж годину, а якщо й дивляться, то або BBC World News або “Два з половиною чоловіки”.

Такий портрет британців, яким не байдужа Україна. А що цікавого трапилося вам на YouGov?


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers