“Біле” Андрія Тирпича в «L’UFTі»

17біла робота

У четвер, 25-го грудня у виставковому просторі пабу «LUFT» відбудеться відкриття арт-проекту Андрія Тирпича «Біле». Андрій Тирпич, львівський митець, постійно займається естампною, книжковою графікою, візуальною-ідентифікаційною продукцією. Окремий сегмент творчості – проектування та авторське виготовлення літургійного предметно-просторового устрою церков і каплиць.

3 біла робота                              5біла робота

Нове бачення своєї ідентичності зреалізовано в інсталяційних експериментах та арт-об’єктах із серії «Біле». Ця серія у творчому доробку автора з’явилась і продовжує своє матеріальне і метафізичне життя протягом 2004 – 2014 рр.. Біле, в розумінні автора виступає, як найбільш оптимальний засіб інспірації власних думок, переживань та сподівань…а для глядача – безмежний простір для інтерпретації та асоціативного сприйняття. Оригінальна авторська техніка, як пластичний засіб, виокремлює цей цикл із загального доробку митця. Полотна із циклу «Біле» були репрезентовані на міжнародних мистецьких аукціонах «Боже Україну збережи» (Мюнхен, Антверпен, Карлові Вари, Рим, Париж, Варшава).

14 біла робота                                    16робота

Запрошуємо львів’ян та гостей міста відвідати відкриття виставки, поспілкуватись з автором 25 грудня о 18:00.

Оглянути виставку, що триватиме впродовж місяця, можна буде з 25.12.2014 по 25.01.2015

 

Годинироботи пабу «L’UFT»:

нд-чт: 11:00 – 23:00,

пт-сб: 11:00 – 03:00

За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Іванни Тирпич-Радомської, тел. 093 8455627, 067 67 32 313;   i.tyrpych@gmail.com.


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers