Вечірка-презентація картин Анни Козирєвої «На горищі»

«Ми чистимо зуби, вмивалися, красиво одягаємося… ми створюємо свій образ. Ми їздимо в метро, ​​наавто, ходимо на роботу… ми завжди серед людей. І ми закриті.У кожного є місце, куди інших ми не пускаємо. Там зберігаються наші таємниці, приховані бажання і страхи, незавершена любов, застарілі образи, невирішені питання, незабуті люди… Це горище душі. Сюди скидається те, з чим ми не знаємо що робити. Я запрошую на свій горище. Тут не страшно. Тут ви впізнаєте себе – закритого…»

Саме так молода художниця з Ірпені Анна Козирєва, запрошує всіх на свою незвичайну вечірку-презентацію своїх картин «На горищі» – 28 березня в арт-просторі «Smartville». У її колекції більше 150 робіт і це при тому, що олівець потрапив їй у руки лише 1,5 роки тому. Малюнки унікальні своєю смисловою наповненістю і глибиною.

Організатори вечірки подарують незабутню атмосферу творчого горища, покажуть відвертість почуттів в малюнках, потішать звуками старого року і емоційного джазу. Буде багато сюрпризів.

Затишок арт-простору на старому горищі, лірика гітаристів і поетів, незабутнє виконання харизматичних музикантів групи MilkJazz, багато смакоти і запашнючок, коло творчих людей, і звичайно – невгамовна художниця Аня. Запрошуємо провести суботній весняний вечір разом і познайомиться з сучасним мистецтвом.

28 березня, 19:00
Арт-простір Smartville
Київ, бул. Т. Шевченка, 36 А (горище)
Вхід вільний

Детальніше про подію тут https://www.facebook.com/events/1416196322025439/


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers