“На горищі” – виставка картин Анни Козиревої

Фото, текст та відео: Світлана Шпак

Молода художниця Анна Козирева запросила на свою першу виставку в Києві. Аня не має художньої освіти, та все життя мріяла малювати олійними фарбами. Зараз вона працює олівцем та вугіллям.  Всі представлені малюнки були створені протягом  року. Під час перегляду робіт можна помітити, як з’являється індивідуальний штрих, свої художні засобі, подача перспективи.  Малюнки  наповненні емоціями, історіями та експресією.  Свіжа серія просякнута весною, коханням та тілесною красою.

На відкритті Аню вітали її улюблена група “MILKJAZZ ” та Дмитро Побережний, який виконав крім пісень зі свого репертуару,  дві пісні гурту “Скрябін”. Наприкінці заходу відбувся невеличкий аукціон, на якому можна було придбати роботи Козиревої. Продаються всі роботи, крім однієї вже подарованої та особливої, це портрет колишнього коханого Ані.
Весела, щира дівчина чекає всіх охочих “На Горищі” своєї душі, за адресою м.Київ, бул. Т.Шевченка 36а, арт-простір Smartville.

 

 

 


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA TOP Bloggers