1069956_10201341637053864_467819434_n

Кириллов Станіслав – Stanislav Kyryllov

1069956_10201341637053864_467819434_n

Мене зовуть Станіслав Кириллов. Я є зі Львова. Люблю та шаную усе українське. За фах я обрав собі ударні інструменти, оскільки таку любов мав ще із самого раннього дитинства. У 2004 році закінчив музичну школу № 5, що знаходиться на Сихові. Моїм викладачем був Ярослав Степанович Галан. Я люблю грати не тільки на ударній установці, але й опанував декілька технік для перкусійних інструментів. Зокрема вичаю і постійно вдосконалюю свої вміння гри на: думбек, джембе, дарбука, грузинські діпліпіто, індійські табла, українське гуцульське бухало, бонги, конги та ін..

Я був учасником різних музичних проектів та колективів. Розпочинав свою діяльність в колективі «Таке Життя». Гурт складався із хлопців, які самостійно складали тексти пісень та аранжування. Зокрема брав участь в творчих проектах  пов‘язаних з етно та фольк музикою.

Завдяки Юрку Рафалюку та Гордію Старуху я познайомився з найрізноманітнішим українським колоритом від Заходу до Сходу та з Півдня на Північ. Багато років я був учасником відомого в Україні фольк бенду «Люди Добрі», з якими записав два альбоми: «Тупотіла Тупотіла» та «Лайв ет Лула Лаундж». На запрошення діаспори двічі нам вдались розкішні мандри за океан до Канади (осінь 2009 р., осінь 2010 р.). Закінчивши свою концертну та студійну активність із хлопцями я недовго був у пошуках нового колективу.

Після знайомства із Анастасією Войтюк без вагань я доєднався до її музикувань з дівчатами. І от уже декілька років беру участь в прекрасному фольк колективі «Cherry Band». Цей гурт успішно концертує Україною та далеко за її межами. «Cherry Band» може похвалитися записами українських народних пісень, а також композиціями авторами яких є знані українські письменники та виконавці. Студійна робота продовжується, а записи народжуються щомісяця.

Не малий час сесійно працював із українським фольк коллективом «Бурдон». Вже багато років продовжую свою творчу співпрацю із знаним львівським гуртом «Houston» та не менш відомим проектом «Poupée F». З лютого 2013 року беру активну участь в гурті «Шосте Чуття». Також брав участь як сесійний музикант у таких проектах: “Ірря”, “Ground Folk”, “Green Silence”, “Бандаркан”.

2003 — Музикант (барабанщик і перкусіоніст) у поп-рок гурті ТАКЕ ЖИТТЯ

2006-2011 Музикант (перкусіоніст, барабанщик) у інді фольк гурті ЛЮДИ ДОБРІ
https://myspace.com/ludydobriukrfolk

2007 — Музикант (барабанщик) у поп-рок проекті S-CLIO

2008 — до сьогодні Музикант (барабанщик) у інді рок гурті POUPEE F
https://myspace.com/poupeef

2009 — до сьогодні Музикант (барабанщик) у поп-рок гурті HOUSTON
https://myspace.com/stonehoustone

2010 — до сьогодні Сесійний музикант (перкусія і ударні) у етно гурті GROUND FOLK та проект ІРРЯ (середньовічна, барокова музика)

2011 — Актор у проекті радіовистави «Катрін у пастці» театру «Різні Люди»

2011 — до сьогодні Музикант (перкусія) у етно гурті CHERRY BAND (українська народна музика)
https://soundcloud.com/cherrybandura
www.facebook.com/CherryBand

2012 Перфоманс “Жалоба за Мавкою” під час тижня актуального мистецтва, музичний супровід перфомансу на джембе та перкусії, Львів, Україна
http://www.youtube.com/watch?v=M7prh4KUBS0
http://www.youtube.com/watch?v=WieQR-jZDoA

2013 – до сьогодні Учасник благодійного проекту начитки (створення аудіокниг) підручників та книг для незрячих дітей та школярів

2013—до сьогодні Актор у театральному проекті «Без кордонів» (Івано-Франківськ – Львів)

2013 — Музикант (барабани) у поп-рок гурті ШОСТЕ ЧУТТЯ
http://vk.com/public.the.sixth.sense

Stanislav Kyryllow is a natural-born drummer, whose family roots can be found in Lviv.

He has played in numerous rock, pop and alternative bands since his his very early years. From 2001 to 2006 he played in an indie-folk band Ludy Dobry, with which he travelled round the world. At the same time he also performed as a guest in different folk bands, playing Swedish and Ukrainian pieces. He has also experimented with medieval music.

Today, he is a member of several musical formations (Poupee F, Khrushchi, Cherry Band, Troye Zilia, Houstone). He takes part in international, cross-cultural, theatrical and film projects. He also teaches playing percussion instruments.


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>