Яскраво – Yaskravo

mq1Молодіжна платформа ЯСКРАВО –  це  спільнота людей, які мають однакові цінності та прагнення. Яскраво було засновано 10 липня 2010 року громадськими активістами Юрієм Шушкевичем (ПЛАСТ) та Тимуром Тимченком (КУЕМ). На початку свого заснування до Яскраво входило Клуб української елітарної молоді (КУЕМ), Молодіжний експериментальний театр Рівного (МЕТР), журнал «Мистецькі грані» та Молодіжна неформальна організація «SmartPeople».
Нині до Яскраво входить КУЕМ, мистецька галерея Щілина, музичний проект Співанка та громадська організація Література.РВ.
Яскраво побудоване таким чином, що кожна особа, котра хоче стати частиною організації, має підвищувати власну відповідальність та вчитися брати відповідальність за інших. Працює за принципами трьох «В»: взаємопідтримка, відповідальність та відкритість. Щоб стати частиною Яскраво слід працювати над власною ефективністю та якістю. Нині в команді Яскраво налічується 30 активних осіб. Це потужна команда, яка якісно та впевнено може втілити в життя свої найбожевільніші ідеї.

http://www.yaskravo.org/