Gamardah Fungus

art_gamar_bigГурт музикантів-експериментаторів з України, м.Дніпропетровськ. Їх музика – медитативний дроун ембієнт, що межує з повільним депресивним сладжем, потопаючим у безвиході дарк джазу. У ній чутно, як гітарні та духові соло тонуть у вуличних і заводських шумах, як рідкісні барабанні ритми задихаються в синтезаторних пасажах, як вітри ковзають по підземеллях людських душ і заграють з підсвідомістю.

За кілька років спільної діяльності гітарист Сергій Ягода і електронник Ігор Ялівець встигли випустити кілька альбомів, в роботу над якими були залучені тибетський монах Tenzin Sambu, український сінгер-сонграйтер Voida, американський вотерфоніст, мексиканські і польські художники, майстри горлового співу і безліч інших людей і інструментів. В 2013-му році з групою почав працювати саксофоніст Сергій Улицький, який взяв відповідальність за все духові партії в команді.

«Музика, яку роблять Gamardah Fungus – це результат улесливого підслуховування звуків вічної тиші, переданий аудиторії за допомогою всього доступного медіумам інструментарію. Це неупереджений і холодний погляд на речі і процеси, що хвилюють уми людей, які не замислюються про причину і наслідок, про принцип вселенського крижаного розрахунку … »

Gamardah Fungus – is band from Dnipropetrovsk, whose music is based on the philosophy of Zen Buddhism, deep meditative practices and mystical contemplation of the Universe. If you go into the terminology, it can be described as a mix of dark ambient and funeral jazz, but musicians often go far beyond styles and genres, playing with the subconscious of the listener.
Within a few years Igor Yalivec and Sergei Yagoda managed to release some albums in the creation of which were also involved tibetan monk Tenzin Sambu, leader of ukrainian rock band Stoned Jesus Igor Sidorenko, american water phone player, mexican and polish artists, etc.
In 2013 Gamardah Fungus began to work with saxophone player Sergey Ulitskiy, which is now responsible for all woodwinds in this project.

http://gamardahfungus.bandcamp.com/

Info from http://meetings2014.azh.com.ua/#artists