art_endl_m_big

Endless Melancholy

art_endl_m_bigAтмосферний соло-проект Олексія Сакевича з Києва. Музичну діяльність розпочав у листопаді 2011 року, видавши до цього часу кілька релізів. Endless Melancholy був створений, щоб висловити пристрасть і любов до мінімалізму фортепіано і ембієнту. У його музиці відчувається настрій простої присутності серед рухів природи, серед її повного життя. Хай там, за вікном, робиться що завгодно, а ось тут, прямо з динаміків розливається спокій, радість та смуток. Саме тут, непомітно для очей, проте чутно для слуху, в повітрі акуратно сплітається гармонійне звукове полотно. І врешті решт, достатньо лише накрити Вас цим полотном, щоб душа наповнилася добром.

Fragile – нова робота киянина Олексія Сакевича, який ховається за назвою Endless Melancholy. П’єси, що містяться на платівці – цілком тендітні інструментальні етюди. З кількох нот вони розростаються в тихі та медитативні історії, не встигаючи голосно вибухнути і тому залишають достатньо простору для концентрації.

Стилістично музика Endless Melancholy продовжує артикулювати себе у полі неокласичної мінімалістичної композиції. Однак певним чином, вона приховує потенціал пост-рокових настроїв та ширших стилістичних горизонтів, ніби прив‘язаних до ритмічного малюнка і залишає недомовки. Певно ця недосказаність і підкреслює цінність простих мелодій, навколо котрих розвивається звук.

Endless Melancholy is a music project of Oleksiy Sakevych from Kiev, Ukraine, started in November 2011. Endless Melancholy was launched to express the passion and love to minimal piano and ambient music.

http://endlessmelancholy.bandcamp.com/

Info from http://meetings2014.azh.com.ua/#artists


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>