art_motoblock_big

Motoblok

art_motoblock_big

Motoblok – музичний проєкт з Тернополя, заснований у 2012. Звучання балансує між теґами industrial, lo-fi, techno, noise. Спотворені ритми комбінуються з брудним звуком самопальних синтезаторів. Motoblok – проєкт Ярослава Качмарського, тернопільського музиканта та промовтера. Розпочав створювати музику в 2007 як учасник проєкту Electrostatic Death. Після декількох років виступів та записів почав працювати самотужки. Звук Мотоблоку брудний, ґлітчований та дисторшований. У творчости та виступах послуговується комп’ютером, контролерами, самопальними синтезаторами та польовими записами. Виступав на багатьох вечірках та фестивалях по всій Україні.

Також діє як діджей та організатор подій. Засновник лейблу/промо-групи Pincet (2007-…), директор фестивалю експериментальної музики Гамселить (2012-…), куратор проєкту Лабораторія Шуму (2014).

 

Info from http://meetings2014.azh.com.ua/#artists


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>