0004929199_20

Werner Maxim

Maxim Werner – київський музикант і керівник формації One sixteenth (арт-центр Plivka, Київ) на фестивалi АТОМ 20 квітня 2018.

“В тій чи іншій формі я займався музикою все життя. До 2012 року грав різного роду гітарну музику і в якийсь момент виявив, що мене більше цікавить робота з текстурами звуку, ніж з гармоніями і мелодіями – атрибутами традиційної музики – тому я переключився на нойз. Це і був мій перший досвід в електронній музиці.

З іншого боку, музика для мене і в певних акустичних казусах і ситуаціях, в яких ми опиняємося разом зі слухачем. Я б назвав це формою саунд-арту. Потокове дослідження потенціалу. Це досить поширена практика, і тут я завжди вважав себе імпровізаційним музикантом. Але зараз я готую новий матеріал, який побудован на уважному підході до кожного звуку. Тобто це пряма протилежність мого попереднього підходу. ”


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>