Про нас – Who we are

ХАТНЄГРАННЯ – сателітний проект креативного осередку “Пуп Землі”. Назва проекту описує 80% його суті, проте є дещо, що залишається за кадром. Ідея такого проекту виникла на стільки спонтанно, на скільки формувалася в моїй свідомості роками. Музиканти-початківці, музиканти-професіонали, хлопці з інструментами, дівчата з голосом, люди з почуттям ритму, поети з віршами, письменники з прозою, діти, сусіди, домашні тварини, електронні голоси GPS-навігаторів зустрічаються тут.

1_1З огляду на цілком об’єктивні причини ми граємо вдома. Цих причин кілька – перша, в нас багато пристроїв і щоб бути солідарними, власник квартири може не носити всю свою апаратуру, друга – ми експериментуємо і цей експеримент не завжди зрозумілий великій аудиторії, і тут ми плавно переходимо до третьої причини – кількість клубів, кнайп, барів, локацій які впускають до себе “незрозумілу” музику на стільки обмежена, що грати вдома – найкращий варіант.

Наші зустрічі – це музичний вир, життя в житті із своїми знахідками та помилками. В більшості випадків наша музика імпровізаційна, це пошук на ходу. Дещо із стихійного може стати в майбутньому повноцінною композицією. Фактично, кожна зустріч – це репетиція майбутньої музики, музики яка ще не існує, проте починається тоді, коли все підключено і хтось із присутніх робить кілька кліків мишкою чи торкається струн…

2_2З музикою все, наче, зрозуміло, перейдімо ж до Інтернет-сторінки. ХАТНЄГРАННЯ – це обличчя сучасної української музики. Сторінка тяжіє до Ідеалу, який вміщатиме інформацію про Всі аспекти музичного життя України – від особистостей до локацій, тих, які таку музику впускають і від фестивалів до локальних ініціатив (таких, зрештою, як наша), які творяться кількома людьми. Інформація подається двома мовами – українською і англійською, а отже зрозуміла для Світу.

Оскільки самостійно вишукувати відомості про Всі фестивалі, Всіх музикантів, видання, локації, чи ініціативи немає змоги, то буду надзвичайно вдячний всім, хто долучатиметься до проекту у форматі реклами чи самореклами і присилатиме інформацію про відомі Вам Аспекти музичного життя України. Маю надію, що така ініціатива буде ще одним об’єднавчим каталізатором.

На останок, про приємне. Проект “ХАТНЄГРАННЯ” в тій чи іншій іпостасі будує мости зі схожими ініціативами в Світі та на Україні. Сьогодні можна стверджувати про дружні контакти із польською ініціативою “TRZECIA FALA” з Варшави, з часом коло контактів, сподіваємося, розширюватиметься. Всіх не байдужих до української музики запрошуємо до співпраці, порад, участі і спільного “ХАТНЬОГОГРАННЯ”.

З музичною повагою, М. Т.


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>